WebWave 2019

Skontaktuj się!

drone.em@gmail.com

 

Logo Dron.eM. Naloty fotogrametryczne, zdjęcia z drona, ortofotomapy

Copyright© by Anna Miziołek

Ortofotomapa, samolot ultralekki 3 Xtrim
Ortofotomapa z drona, samolotu 3Xtrim , geodezyjna Pińczów

    Jestem licencjonowanym operatorem drona. Na co dzień pracuję w firmie geodezyjnej. Latam w pełni legalnie, znam aktualne przepisy i jestem na bieżąco z dronowymi nowinkami. Posiadam wymagane prawem dokumenty: świadectwo kwalifikacji UAVO, orzeczenie lotniczo-lekarskie i ubezpieczenie. Współpracuję między innymi z kopalniami, dla których wykonuję inwentaryzacje mas ziemnych. 

 

 Kontynuując rodzinną tradycję, zostałem pilotem samolotów ultralekkich uzyskując świadectwo kwalifikacji UACP. Poszerzenie mojej wiedzy i kwalifikacji lotniczych otwiera nowe możliwości w zakresie fotogrametrii. Niektóre projekty ze względu na ogrom powierzchni stają się niewykonalne za pomocą dronów wirnikowych oraz bezzałogowych samolotów. Dzięki zastosowaniu własnych rozwiązań w zakresie stabilizacji kamery i planowania lotu, jesteśmy w stanie wykonać nalot fotogrametryczny samolotem załogowym. Poniżej fragment opracowania wykonanego przez naszą firmę w województwie świętokrzyskim. W bardzo krótkim czasie wykonaliśmy ortofotomapę terenu o powierzchni ponad 4000 ha.

Kilka słów o mnie...

...czyli nie tylko drony

Fragment ortofotomapy Doliny Nidy wykonanej przez naszą firmę za pomocą samolotu załogowego. Całość opracowania to ponad 4000 ha.

Operator drona, kamizelka odblaskowa, uprawnienia UAVO VLOS

   Praca jest jednocześnie moją pasją. Do każdego zadania podchodzę z równym zaangażowaniem.  Cieszy mnie, kiedy dzięki nowym zleceniom mogę nauczyć się czegoś nowego.

  Nie boję się wyzwań i chętnie podejmuję się nowych zadań. Jestem otwarty na nowości, a współczesna technologia nie jest mi obca. Realizuję projekty głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, mazowieckiego oraz małopolskiego, jednak nie ograniczam sobie przestrzeni, zwłaszcza powietrznej. Nie posiadam z góry ustalonego cennika. Uważam, że każde zlecenie jest inne i należy potraktować je indywidualnie. Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, zapraszam do kontaktu.

Logo Dron.eM. Naloty fotogrametryczne, zdjęcia z drona, ortofotomapy